gebze temizlik, temizlik şirketiTemizlik sırları – ENMİS Temizlik ve Sosyal Hizmetler

Banyonuz için temizlik sırları

Banyonuz için temizlik sırları
Evin en hijyen gereken yerlerinden biri olan banyolar için bu hijyen önerileri hoşunuza gidebilir…

banyonuz-icin-temizlik-sirlari

Hijyen konusunda en titiz olduğumuz ve elimizin sürekli üzerinde olduğu yerlerden biri de banyolar… Hijyen konusunda biraz fazla takıntılı iseniz ve banyodaki temizlik seanslarını sürekli tekrarlamaktan sıkıldıysanız bu minik önerilerle banyonuz her vakit hijyenik ve mis gibi kokabilir…

Temizlik zaten başlı başına sıkıcı ve yorucu bir iştir. Birde üzerine hijyen kuralları eklenince ve bu hijyeni sağlayacağınız yer banyo olunca iş biraz daha içinden çıkılamayacak bir hal alabiliyor.

Mis gibi kokan banyolar, daha 5 dakika evvel temizlenmiş gibi görünen lavabolar herkesin hayali sadece sizin değil, meraklanmayın! Ama sürekli deterjanlara, sabunlara ve kimyasallara boğduğunuz banyonuzu biraz rahat bırakmaya ve kendinizi de dinlenmeye ne dersiniz?

Bazı pratik püf noktaları ile banyonuzda daha uzun süren hijyen kokusunu sağlayabilirsiniz…

• Tuvaletlerinizin içine her sifonu çektiğinizde mavi hijyenik çamaşır suyu akıtan hijyen koruyuculardan takabilirsiniz. Böylece tuvaletiniz daha hijyenik ve fena kokulardan uzak olacaktır.

• Lavabonuz için giderine bir iki tane koyacağınız naftalinler sayesinde giderden gelecek fena kokulara mani olmuş olursunuz.

• Artık her yerde kolaylıkla bulabileceğiniz otomatik ayarlı oda spreylerinden bir tanesini de banyonuza koymanız banyonuzu her vakit güzel kokutacaktır.

• Hijyenik görünüm derli toplu olmaktan yani düzenden geçer. Banyonuzda yeteri kadar depolama alanı yok ise banyolar için yapılmış banyo dolap ve raflarından banyonuza koyarak dağınıklıktan kurtulabilirsiniz.

• Ayrıca birbirinden güzel kokan minik süs sabunları da yine banyonuzu mis kokutmaya yetecektir. Aynı zamanda dekoratif özellikleri ile de banyonuzu güzelleştirebilirler.

• Banyonuzdaki hijyenin uzun süreli olmasını istiyorsanız öncelikle her tuvalete girip çıktığınızda kendinize düşen hijyen kurallarına uyum sağlamalısınız. Eğer yapmanız gerekenleri yaparak tuvaletleri ve banyoları kullanabilirseniz zaten banyonuzdaki hijyen de tahmin ettiğinizden daha uzun sürecektir.

(Mynet)

Zamanı yakalamak istiyorsanız yabancı magazin haberi, trende, işyerinizde veya telefonunuzdan, her nerede olursanız olun biz’den okunur. yabancı magazin, türk bayan şarkıcılar listesi ve film aktrisleri haberi Türkiye’nin en çok tercih edilen haber sitesi habercisiz.com’da.

Yayınlanan son dakika dakika haberleri yabancı magazin haberleri, fotoğraf ve video galerileri bulunuyor. son son dakika haberleri ve sondakika habeler ilk önce Festival’in haber sayfalarında. en doğru son dakıka turkıye haberlerı, ekonomi, yaşam, politika, sinema haberleri buradan takip edin.

 

Kaynak : http://habercisiz.com/hayat/banyonuz-icin-temizlik-sirlari-yasamdan-haberler/

istanbul temizlik, istanbul temizlik şirketi, temizlik firması, temizlik şirketi Call Now Button