gebze temizlik, temizlik şirketiKurumsal – ENMİS Temizlik ve Sosyal Hizmetler

Kurumsal

en-mis-logoEnmis Temizlik müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini en üst seviyede tutarak gelişimini büyüyerek sürdürmektedir. Sadece temizlik hizmeti vermektedir. İhtisaslaşmanın hizmet kalitesini artırdığı gerçeğinden yola çıkarak hizmet veren Enmis Temizlik, alanında “en iyi olmak” ve “en iyi kalmak” amacıyla çalışmalarını sizlerden aldığı güçle sürdürmektedir.

Enmis Temizlik olarak hiçbir dönemde kazanç amaçlı faaliyet göstermedik,müşteri esaslı çalışmalarımıza her bölgede devam etmekteyiz. Bu amaç doğrultusunda sektörümüzdeki teknolojik gelişmeleri yakından takip edip makina parkurumuzu olabildiğince derinlemesine genişletip siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı kendimize ilke edindik, bugüne kadar bizimle çalışma fırsatı bulamayan tüm halkımızı firmamıza davet ediyoruz…

Enmis Temizlik şirketi olarak son yılların vermiş olduğu tecrübeli ve yetişmiş personeli son teknolojik ekip ve ekipmanları ile hazır olduğumuzu siz saygı değer halkımıza duyurur şirketimizle çalışma imkanı bulmalarını temenni ederiz.

Enmis Temizlik’in amacı; müşterisini var oluş nedeni olarak kabul ederek; sağladığı tüm hizmetlerde ölçülebilir bir kalite ve güven standardını ortaya koyarak, bu alanda çözüm ortaklığı sunmak ve müşterisine farklı deneyimler yaşatmaktır.

Enmis Temizlik’in bağlı şirketlerini tek bir yönetim altında toplayarak, Entegre Tesis Yönetimini; rezidanslar, alışveriş merkezleri, iş merkezleri, okullar, hastaneler ve fabrikalar gibi değişik iş segmentlerinde müşterisine sunabilen; bunun yanında yönetim, temizlik, teknik, güvenlik ve diğer tekli servis hizmetlerini de farklı kombinasyonlarla müşterisine sağlayabilen bir hizmet sağlayıcıdır.

 

Vizyonumuz
Hizmet sektöründe benimsediği güvenilirlik, konfor, üstün hizmet kalitesi ve anlayışla, Türkiye’de referans olma ayrıcalığını yaşamak ve daima tercih edilen, örnek alınınan bir marka olmak.

 

Misyonumuz
Hizmetin temel üretim şekli insan davranışlarıyla gerçekleşir. Hizmetin niteliği onu üreten insanın beceri ve kapasitesinden ayrılamaz, bu nedenle BİZ bilinci ile, insan onur ve önemini her şeyin önünde tutarak ve güven vererek kalitemizi geliştirmektir. Enmis Temizlik olarak tüm ilişkilerinin temelinde güven ve inanç yatar. Bunun kaynağını tüm bireylerin kendilerine, çalışma arkadaşlarına, grubun bünyesinde yapılan işlere karşı duydukları güven ve inanç sağlamaktadır. Grubumuzda çalışan insanlar grup için en değerli varlıklardır. Dış kaynak yüklenicisi olduğumuz işletmelerin asıl işlerinde daha başarılı, verimli olabilmelerine sinerji oluşturacak tarzda etik değerleri muhafaza ederek en optimal ve profesyonel çözümlerle hizmet işlevimizi gerçekleştiren pazarda öncü ve lider olmak.

istanbul temizlik, istanbul temizlik şirketi, temizlik firması, temizlik şirketi Call Now Button