gebze temizlik, temizlik şirketiYerinde Kuru Sistem Halı Koltuk Yıkama – ENMİS Temizlik ve Sosyal Hizmetler

Yerinde Kuru Sistem Halı Koltuk Yıkama

yerinde-kuru-hali-koltuk-temizlemeEnmis Temizlik olarak, halı ve koltuk yıkama hizmetlerimizin yanında müşterilerimizin duvardan duvara yada kaldırılamayan halılarına
Adından da anlaşılacağı gibi, Kuru Sistem Halı Temizleme içinde su ve su karışımlı hiçbir madde bulunmayan, tüm dünya ülkelerinde 19 yıldır başarı ile uygulanan bir temizleme sistemidir.

Bu sistem taşınamayan ve duvardan duvara halılarınızda yaşadığınız kurutma, çekme, bollaşıp bozulma gibi problemleri ortadan kaldırıyor. Duvardan duvara halılarınızda yaşanan kurutma problemi, temizlik sonrası kokular, temizlikte kullanılan su ve su karışımlı madde ile temizlemede kullanılan kimyasalların halı altına sızması ve gerektiği gibi kurutulamama gibi riskleri ortadan kaldırır.

Kuru Sistem Halı Temizleme hizmetimizde kullandığımız  temizlik ürünleri kesinlikle alerji yapmaz. Derinlemesine temizlik sağlanır. Hizmetimizde kullandığımız ileri teknoloji Halı Temizleme makineleri sayesinde halılarınız mükemmel şekilde temizlenir. Yerinde yapılan bu hizmette sayesinden eşyalarınızı yerin kaldırmanıza gerek kalmamaktadır.

Kuru Sistem ile

Susuz temizlik
Kolay uygulama
Çevreye dost
Tüm halı çeşitlerinde uygulanabilir zarar vermez
Toz akarları, küf ve diğer alerjenleri temizler
Kuruma problemi ortadan kalkar
Halınız daha uzun süre temiz kalır
Eğer ev hayvanlarınız varsa halılarınızdaki hayvan tüylerini ortadan kaldırır. Böylece daha temiz ve hijyenik bir ortam sağlanmış olur
Çocuklarınız için daha hijyenik ve güvenli bir ortam sağlanır

istanbul temizlik, istanbul temizlik şirketi, temizlik firması, temizlik şirketi Call Now Button