gebze temizlik, temizlik şirketiEv Villa Temizlik Hizmetleri – ENMİS Temizlik ve Sosyal Hizmetler

Ev Villa Temizlik Hizmetleri

ev-temizlikBasit usuller ile üstesinden kolayca gelinebilecek ev temizliği, önlem alınmaz ise kabus haline gelebiliyor. Ev tozları, evin belli kısımlarına yuvalanma yapar ve bu noktalar sık temizlenmez ise temizliği yapılan kısımlara doğru toz sirkülasyonu oluşturur. Ortam her gün temizlense bile bir şey ifade etmez. Bu yüzden en az ayda bir olmak üzere, yatak bazalarının, küçük dolapların ve yerinden oynatılabilir mobilyaların çekilip altlarındaki tozun alınması gerekir. Bu işlem tek başına yapılacak bir iş değildir. Ev hanımlarının ya da çalışan bayanların en çok sakatlandıkları konuların başında ev temizliği gelmektedir. Islak zeminler ve ayak kayması, mobilya çekerken fıtık oluşması, perde asarken sakatlanmak gibi bir yığın kolay görünen riskli iş. Allerjik bünyeli bayanların ev temizliği yapması zaten başlı başına risktir. Toz allerjisi olan kişiler ille de ev temizliği yapacaksa aşı ve bazı ilaçların doktor nezaretinde kullanılması gerekmektedir.

Keşke evler hep temiz kalsa, bayanlar da sporunu yapsa diyeceksiniz! Evet artık hayat daha kolay Çok vakit alan ev işleri kabus olmaktan çıktı. Enmis ev temizliği şirketi, ayda bir dip köşe komple ev temizlik işlerini, ekip halinde ve profesyonel olarak gerçekleştirmektedir. Bu yöntem ile temizlik 20 yıldan bu yana yapılmakta olduğu gibi çokta rağbet görmektedir.
Hiçbir malzeme ve ekipman hazırlamanıza gerek yok. Sadece iş teslim saati son beş dakikasında bulunmanız yeterli. Tüm kimyasalllar, elektrik süpürgesi, endüstriyel buhar makineleri, sanayi tipi yüksek emişli kuru ve ıslak vakum makineleri, cam uzatma ve aletleri, koltuk ve halı yıkama makineleri, zemin fırçalama makineleri, cila makineleri başta olmak üzere ayda bir temizliğe bile, bir araç dolusu malzeme gelinmektedir.

Temizlik şirketinden hizmet satın alırken temizlik programlarının daha önceden hazırlanmasına dikkat edildiği takdirde, ofis ve evlerde aynı personellerin çalıştırılması sağlanmış olur. Temizlik talebinde bulunan kişi ve kurumların, iyi ve uzun vadeli bir temizlik şirketi ile yıllık program ve abonelik çizelgesi oluşturmasında hem hizmet kalitesi, hem de ekonomiklik açısından fayda vardır. Ev temizlik fiyatları için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

istanbul temizlik, istanbul temizlik şirketi, temizlik firması, temizlik şirketi Call Now Button