Ev Villa Temizlik Hizmetleri

Ev Villa Temizlik Hizmetleri

Ev Villa Temizlik Hizmetleri

Basit usuller ile üstesinden kolayca gelinebilecek ev temizliği, önlem alınmaz ise kabus haline gelebiliyor. Ev tozları, evin belli kısımlarına yuvalanma yapar ve bu noktalar sık temizlenmez ise temizliği yapılan kısımlara doğru toz sirkülasyonu oluşturur. Ortam her gün temizlense bile bir şey ifade etmez. Bu yüzden en az ayda bir olmak üzere, yatak bazalarının, küçük dolapların ve yerinden oynatılabilir mobilyaların çekilip altlarındaki tozun alınması gerekir. Bu işlem tek başına yapılacak bir iş değildir. Ev hanımlarının ya da çalışan bayanların en çok sakatlandıkları konuların başında ev temizliği gelmektedir. Islak zeminler ve ayak kayması, mobilya çekerken fıtık oluşması, perde asarken sakatlanmak gibi bir yığın kolay görünen riskli iş. Allerjik bünyeli bayanların ev temizliği yapması zaten başlı başına risktir. Toz allerjisi olan kişiler ille de ev temizliği yapacaksa aşı ve bazı ilaçların doktor nezaretinde kullanılması gerekmektedir.

Keşke evler hep temiz kalsa, bayanlar da sporunu yapsa diyeceksiniz! Evet artık hayat daha kolay Çok vakit alan ev işleri kabus olmaktan çıktı. Enmis ev temizliği şirketi, ayda bir dip köşe komple ev temizlik işlerini, ekip halinde ve profesyonel olarak gerçekleştirmektedir. Bu yöntem ile temizlik 20 yıldan bu yana yapılmakta olduğu gibi çokta rağbet görmektedir.
Hiçbir malzeme ve ekipman hazırlamanıza gerek yok. Sadece iş teslim saati son beş dakikasında bulunmanız yeterli. Tüm kimyasalllar, elektrik süpürgesi, endüstriyel buhar makineleri, sanayi tipi yüksek emişli kuru ve ıslak vakum makineleri, cam uzatma ve aletleri, koltuk ve halı yıkama makineleri, zemin fırçalama makineleri, cila makineleri başta olmak üzere ayda bir temizliğe bile, bir araç dolusu malzeme gelinmektedir.

Temizlik şirketinden hizmet satın alırken temizlik programlarının daha önceden hazırlanmasına dikkat edildiği takdirde, ofis ve evlerde aynı personellerin çalıştırılması sağlanmış olur. Temizlik talebinde bulunan kişi ve kurumların, iyi ve uzun vadeli bir temizlik şirketi ile yıllık program ve abonelik çizelgesi oluşturmasında hem hizmet kalitesi, hem de ekonomiklik açısından fayda vardır. Ev temizlik fiyatları için firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Call Now Button
Firmamız 2004 yılında merkezinde kurulmuş Gebze Temizlik, İstanbul Temizlik, ve Sakarya temizlik şirketleri arasında hizmeti vermektedir, yılların birikimi iş tecrübesi ile günümüze kadar temizlik hizmeti veren firmamız 12 yıllık iş tecrübesi ile amatörlüğünü, profesyonelliğe bırakarak Enmis temizlik şirketi olarak 2016 yılında yeni yapılanma ile  iş gücünü arttırmış, bünyesine bir çok temizlik makinesi ve ekipman eklemiştir. Gebze Temizlik Firması olarak Firmamız Kocaeli, Gebze, Sakarya, ve İstanbul bölgelerinde profesyonel ekibimiz ile yerinde mobil temizlik hizmeti vermektedir.